ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bielsku-Białej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bielsku-Białej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Bielsko-Biała? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość i doskonałe parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Bielsko-Biała można zakupić kilka typów opału, które charakteryzują się innymi cechami. Jedno jest niezmienne – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić sprawdzony i efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy smog jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto wziąć pod uwagę jego parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie efektywne i czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, lecz również niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Bielsku-Białej, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi zasadami są w szczególności wysoki poziom oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bielsko-Biała

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bielsku-Białej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do