ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Toruniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Toruniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP Ekogroszek to linia produktów klasy premium posiadających wysokie parametry. Znacznie przewyższają one rynkowe minima, np. w kwestii wartości opałowej (o nominalnej wartości niewiele wyższej niż 24 MJ/kg), zawartości popiołu i siarki (odpowiednio do 12% i do 1,2%), zawartości wilgoci (maksymalnie 15%) czy też zdolności do spiekania (do 25 RI w indeksie Rogi). Dzięki temu TOP Ekogroszek jest marką, która oferuje najlepszy ekogroszek na rynku. Ekogroszek workowany można nabyć w Toruniu. Cena takiego ekogroszku nie jest przy tym wygórowana. Dzięki temu gdy ogrzewamy dowolny budynek w Toruniu, nie musimy się martwić o to, że oferowany przez TOP Ekogroszek węgiel ekogroszek będzie kosztowny dla naszych kieszeni. Sprzedaż ekogroszku marki TOP Ekogroszek odbywa się w wielu punktach handlowych w Toruniu, nie tylko w dużych sieciach. Aby zakupić ekogroszek workowany, o którym mowa, nie musimy zatem jechać na drugi koniec miasta. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i pieniądze.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to rodzaj węgla opałowego, który jest przesiewany przez specjalne sita w celu uzyskania ziaren o mniejszej średnicy, zwykle od 5 do 25 mm. Dodatkowo jest on płukany z miału. Po takiej obróbce ekogroszek uzyskuje doskonałe właściwości grzewcze, ale nie tylko. Po pierwsze ekogroszek cechuje się dobrą ekonomicznością, obniżając koszty wytwarzania energii cieplnej. Tli się znacznie dłużej niż zwykły węgiel kamienny lub brunatny, pozostawiając przy tym po sobie jedynie niewielkie ilości popiołu. Nie musimy dzięki temu często zasypywać pojemnika w piecu na ekogroszek. Wystarczy, że uzupełnimy jego brak najwyżej 1 lub 2 razy w tygodniu, w zależności od powierzchni, którą musimy ogrzać. Drugą bardzo ważną zaletą dobrego ekogroszku spalanego w kotłach 5 klasy lub ecodesign jest to, że emituje on mniejszą ilości płynów w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Na rynku dostępnych jest wiele firm handlujących ekogroszkiem. Nie w każdym przypadku zyskamy jednak produkt, który spełni nasze oczekiwania w 100%, zapewniając wygodne i efektywne ogrzewanie dowolnej liczby pomieszczeń w budynku. Decydując się na zakup ekogroszku, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy ma on równą granulację oraz jaką ma spiekalność określaną przez liczbę Rogi. W przypadku suchego ekogroszku parametr ten powinien być średni i wynosić około 20 w skali od 0 do 85. Zbyt duża spiekalność oznaczałaby bowiem trudniejsze spalanie. Równie istotne jest to, czy ekogroszek jest sprzedawany luzem, czy też jest workowany. Ta druga forma sprzedaży jest bezpieczniejsza, gdyż zmniejsza ryzyko uszkodzenia materiału grzewczego w trakcie przechowywania lub transportu. Godnym uwagi produktem jest węgiel marki TOP Ekogroszek. Kupując ekogroszek marki TOP Ekogroszek, możesz liczyć na to, że trafisz na produkt o korzystnej cenie i jednocześnie najlepszych właściwościach, zapewniających optymalne tempo spalania i dobre właściwości grzewcze. O wysokiej jakości świadczą doskonałe opinie o ekogroszku naszej marki prezentowane przez wiele instytucji oraz firm z różnych branż.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP Ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Postaw na renomowanego producenta ekogroszku – firmę TOP Ekogroszek. Nabywając sygnowany naszym logo ekogroszek workowany, zyskujesz pewność, że będzie to produkt najwyższej jakości o najlepszych właściwościach grzewczych. Jako producent ekogroszku skupiamy się bowiem na tym, by do naszych klientów trafił odpowiednio przygotowany wyrób. Prowadzimy szczegółowy nadzór na każdym etapie produkcji – od przesiewania, poprzez kruszenie, po workowanie. Sprawia to, że cena za tonę ekogroszku naszej firmy jest najkorzystniejsza względem oferowanej jakości.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Toruń

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Toruniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W ofercie TOP Ekogroszek znaleźć można wysokiej jakości ekogroszek dostępny w dużych ilościach. Oferujemy hurtowe dostawy ekogroszku dla przedsiębiorców i instytucji zlokalizowanych na terenie Torunia. Dzięki naszemu ekogroszkowi workowanemu można ogrzać fabrykę, hotel, restaurację, szkołę, żłobek czy też przedszkole. Nie trzeba martwić przy tym cenami. Przy większych dostawach ekogroszku workowanego jego ceny hurtowe są dogodne w porównaniu z innymi dystrybutorami ekogroszku działającymi w Toruniu i w jego najbliższych okolicach.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do