ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Goleniowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Goleniowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Goleniowie? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek workowany dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. To również niższa zawartość wilgoci i lepsza spiekalność, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie online i składach opału w mieście Goleniów znajdziesz kilka typów paliwa, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość nabyć pewny, a zarazem wydajny opał bez potrzeby nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a jednocześnie jest ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto przeanalizować jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także sprawdzić oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Goleniowie, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Goleniów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Goleniowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do