ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żarach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żarach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Żarach? W takim przypadku zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie odznacza się przede wszystkim o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z niskimi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Żary można nabyć kilka wariantów opału, które cechują się innymi parametrami. Jedno jest stałe – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić sprawdzony oraz wydajny opał bez konieczności nadwyrężania prywatnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany kocioł zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Żary, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi celami są przede wszystkim wysoki standard i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żary

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żarach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do