ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Brzegu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Brzegu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w mieście Brzeg? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się przede wszystkim znacznie większą wartością opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgotność oraz lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Brzeg znajdziesz wiele typów paliwa, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której możesz kupić sprawdzony, a zarazem efektywny materiał bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając dany produkt, warto dokładnie sprawdzić jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem używania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Brzeg, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłowy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Brzeg

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Brzegu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do