ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rydułtowach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rydułtowach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Rydułtowach? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. Jego zalety to także niższa wilgoć czy lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie online i fizycznych placówkach w Rydułtowach można nabyć wiele wariantów paliwa, które charakteryzują się innymi właściwościami. Jedno jest niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny i ekonomiczny opał bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w wielu miejscach w całym kraju, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto dokładnie sprawdzić oferowane aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest również sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Rydułtowy, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi zasadami są przede wszystkim najwyższy poziom oraz znakomite parametry techniczne. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwy sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rydułtowy

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rydułtowach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do