ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Koronowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Koronowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Koronowie? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom i imponujące parametry bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci oraz lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Koronowo można nabyć kilka rodzajów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny i efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest istotnym problemem w licznych miastach w Polsce, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w optymalne, dopasowane do cech opału urządzenie. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości piec na ekogroszek jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe produkuje minimalne ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wymaganą wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrą praktyką jest także przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie produktów renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości ekogroszek workowany w Koronowie, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Koronowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Koronowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję skierowaną do Ciebie! U nas możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do