ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kolnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kolnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Kolno? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość oraz niezwykle korzystne parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszym asortymencie na stronie internetowej i składach opału w mieście Kolno znajdziesz wiele typów materiału opałowego, które różnią się od siebie parametrami. Jedno jest stałe – korzystna cena ekogroszku, przez co możesz nabyć pewny, a zarazem wydajny materiał bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto ponadto poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Kolno, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Na etapie przeładowywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kolno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kolnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do