ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rzeszowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rzeszowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Jeśli szukasz ekogroszku premium w Rzeszowie, to linia produktów TOP ekogroszek jest właśnie dla Ciebie. Czym to nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się na tle innych dostępnych w większości punktów handlowych? Przede wszystkim parametrami, które wyraźnie przewyższają ustalone normy w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Większość ekogroszków cechuje się spiekalnością do 25 RI, ich zawartość siarki to około 1,2%, a wilgoć sięga do 15%. Nie inaczej jest w przypadku innych parametrów, węgiel ekogroszek z różnych źródeł ma wartość opałową nieco powyżej 24 MJ/kg, a zawartość popiołu sięga nawet 12%. Najlepszy ekogroszek z linii TOP ekogroszek przewyższa normy i średnią wartość opałową. Nie inaczej jest w przypadku pozostałych producentów. Czy cena ekogroszku jest w związku z tym znacząco wyższa? Nie! Wszystko za sprawą zredukowania do minimum kosztów produkcji! Sprzedaż ekogroszku odbywa się luzem lub w workach, stacjonarnie w Rzeszowie lub internetowo. Ekogroszek workowany to łatwe składowanie bez względu na warunki!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to rodzaj nowoczesnego paliwa węglowego, które wymaga posiadania przez użytkownika kotłów klasy 5 lub ecodesign. Takie połączenie sprawia, że ekogroszek podczas spalania wytwarza mniej pyłów, szczególnie porównując wartości do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Warto zaznaczyć, że do nowoczesnego węgla opałowego TOP ekogroszek konieczny jest kocioł z podajnikiem rusztowym lub rynnowym. Automatyka kotła będzie odpowiadać za optymalne spalanie węgla, co przełoży się na skuteczniejsze ogrzewanie domów, mieszkań czy podgrzewanie wody użytkowej w sposób bardziej ekonomiczny. Łącząc dobry piec na ekogroszek i TOP-owe paliwo, możesz liczyć na ekologię i ekonomię. Warto jednak wspomnieć także o wygodzie, bo ekogroszek workowany jest łatwy w składowaniu, a także oferuje niską zawartość popiołu. Dzięki temu wystarczy tylko jedna lub dwie wizyty na dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zalecenia producenta), aby uzupełnić zasobnik i oczyścić kocioł zgodnie z zaleceniami producenta.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Po podjęciu decyzji o zakupie ekogroszku, a następnie wybraniu się do składu węgla opałowego i sprawdzeniu granulacji oraz zawartości podziarna i nadziarna przy pomocą dwóch zmysłów: wzroku i dotyku najprawdopodobniej kupisz niskiej jakości produkt. Jak więc wybrać TOP-owy ekogroszek? Warto w tym celu stawiać na firmy oferujące najwyższą jakość w rozsądnej cenie, które istnieją na rynku od lat. Co może być tego potwierdzeniem? Badania laboratoryjne, bo tylko w ten sposób można sprawdzić wilgotność, spiekalność czy zawartość siarki. Oczywiście te pierwsze parametry też są ważne. Granulacja zawsze powinna być dość równa, zawartość podziarna niska, a nadziarna znikoma. Suchy ekogroszek wysokiej jakości znajdziesz w linii produktów TOP ekogroszek! Węgiel ekogroszek, o którym mowa, cieszy się nienagannymi opiniami wśród klientów. Szczególnie że mają oni wybór pomiędzy sprzedażą luzem lub ekogroszkiem workowanym po 25 kilogramów. To jednak nie koniec, opinie o ekogroszku stoją na wysokim poziomie z jeszcze jednego bardzo ważnego powodu – jest on suchy nawet po długim czasie składowania, co osiągnęliśmy, pakując go w worki polipropylenowe.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli szukasz dostawcy węgla w Rzeszowie, który skupia się głównie na jakości, postaw na TOP ekogroszek. Kontrolujemy produkcję każdej partii już na etapie selekcji półproduktów na kopalni. Ekogroszek w czasie przesiewania, kruszenia i workowania także jest kontrolowany. Wszystko po to, aby jego jakość stała na najwyższym poziomie. Ekogroszek workowany ważymy z pomocą legalizowanych wagoworkownic, co gwarantuje równą ilość nowoczesnego węgla opałowego w każdym worku. Producent ekogroszku stawia na wysokie parametry, dlatego cena za tonę ekogroszku schodzi na drugi plan.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Rzeszów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rzeszowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Ogrzewasz magazyn, szkołę lub hotel? Potrzebujesz ekogroszku w hurcie? W takim razie skontaktuj się z nami, a ustalimy dla Ciebie ceny hurtowe ekogroszku, abyś mógł zaoszczędzić na nowoczesnym węglu opałowym. Zadzwoń do nas również, jeśli prowadzisz działalność i dysponujesz placem, wózkiem widłowym, HDS-em i samochodem z windą. Możesz zostać naszym oficjalnym dystrybutorem ekogroszku workowanego! Wspomożemy Cię reklamą i biznesplanem, zapewnimy węgiel opałowy w konkurencyjnej cenie!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do