ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Otmuchowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Otmuchowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego ekogroszku premium dostępnego w mieście Otmuchów? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz niezwykle korzystne parametry na pewno spełnią potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgoć oraz lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie na stronie internetowej i magazynach w mieście Otmuchów możesz znaleźć wiele rodzajów paliwa, które odznaczają się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć sprawdzony, a jednocześnie efektywny materiał opałowy bez wykorzystywania całego domowego lub firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscach w naszym kraju, stawianie na neutralne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech opału sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany ma właściwą automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych klientów pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Otmuchów, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Otmuchów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Otmuchowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim razie mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do