ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Niepołomicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Niepołomicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Niepołomice? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego cechy to także niższe zawilgocenie oraz lepsza spiekalność, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na portalu internetowym i składach opału w Niepołomicach możesz znaleźć wiele rodzajów materiału grzewczego, które charakteryzują się odmiennymi cechami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zakupić pewny oraz ekonomiczny opał bez potrzeby nadwyrężania osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miastach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest on korzystnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Dobrej jakości piec na ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do używania produktu należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu należy także sprawdzić recenzje ekogroszku. Informacje od producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę sprawdzonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać wysokiej klasy ekogroszek workowany w Niepołomicach, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki poziom i rewelacyjne parametry. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. Podczas przeładowywania opału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Niepołomice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Niepołomicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do