ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Nidzicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Nidzicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w Nidzicy? W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas wyróżnia się już od pierwszych momentów używania znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na serwisie internetowym i składach opału w Nidzicy dostępnych jest kilka typów materiału opałowego, które różnią się między sobą parametrami. Jedno pozostaje stałe – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy ma możliwość zamówić dobry i ekonomiczny materiał bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscach w całym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech opału sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem stosowania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy także przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od wielu lat firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zakup materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Nidzica, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Nidzica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Nidzicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? W takim przypadku mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do