ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bukownie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bukownie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Bukownie? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartość opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i fizycznych lokalizacjach w mieście Bukowno znajdziesz wiele rodzajów opału, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić pewny oraz efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który odznacza się głównie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na neutralne dla natury materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą piece najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować oferowane parametry. To właśnie od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy także sprawdzić oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie opału od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Bukownie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom i rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym prawidłową metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bukowno

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bukownie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do