ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Miasteczku Śląskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Miasteczku Śląskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Miasteczku Śląskim? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to świetne parametry z korzystnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Miasteczku Śląskim możesz znaleźć wiele rodzajów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny, a zarazem efektywny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania domowego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł wykorzystujący ekogroszek ma sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie efektywne i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań dobrym pomysłem jest ponadto poznać recenzje ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Miasteczko Śląskie, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard oraz znakomite parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiednią metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Miasteczko Śląskie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Miasteczku Śląskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do