ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Olsztynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Olsztynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

TOP ekogroszek premium dostępny na terenie Olsztyna i okolic to produkt z węgla kamiennego wyróżniający się najlepszymi parametrami jakości, które znacznie przewyższają wymagane normy dotyczące paliw stałych. Odpowiednia granulacja, niski współczynnik RI oraz znikoma zawartość popiołu i wilgoci sprawiają, że węgiel ekogroszek ma bardzo dobrą wydajność i plasuje się na czele najlepszych produktów opałowych dostępnych na rynku. Sprzedaż ekogroszku prowadzą nasi dystrybutorzy w Olsztynie, korzystając z bezpośrednich dostaw od producenta. Proponowana atrakcyjna cena ekogroszku daje możliwość użytkowania tego nowoczesnego paliwa węglowego wszystkim użytkownikom kotłów nowej generacji. Nasz najlepszy ekogroszek klasy premium jest produktem o wysokiej wartości opałowej, co wpływa korzystnie na całoroczne wydatki dotyczące ogrzewania pomieszczeń czy wody użytkowej. Ekogroszek workowany to także wygoda w transporcie, składowaniu i eksploatacji.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Nasz TOP ekogroszek spełnia surowe normy jakości oraz znacząco redukuje ilość powstającego po spaleniu popiołu. Dzięki temu nie tylko sprawdza się jako wysokokaloryczny opał, ale i zapewnia wygodną obsługę pieca. Ten bardzo dobry ekogroszek w połączeniu z odpowiednim rodzajem kotła nowej generacji znacząco ogranicza zaangażowanie użytkowników w obowiązki związane z ogrzewaniem. W praktyce oznacza to wizyty w kotłowni z częstotliwością raz na dwa tygodnie, nie licząc okresowego czyszczenia pieca. Piec na ekogroszek należy do grupy popularnych stacjonarnych urządzeń grzewczych, dlatego dopasowany do niego odpowiedni opał, jakim jest ekogroszek workowany, zapewnia nie tylko komfort obsługi i wydajność cieplną. Warto więc inwestować wyłącznie w taki węgiel opałowy, który zapewnia najlepsze warunki eksploatacji na co dzień, a przy tym jest wygodny w przechowywaniu i nie chłonie wilgoci z zewnątrz.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas zakupów warto kierować się zarówno informacjami na temat parametrów technicznych opału, jak i opiniami o ekogroszku wyrażanymi przez jego aktualnych użytkowników. Istotne jest jednak, aby były one związane z eksploatacją ekogroszku w odpowiednich do tego urządzeniach grzewczych. Węgiel ekogroszek, jaki proponujemy, jest przede wszystkim przeznaczony do kotłów nowej generacji, takich jak kotły klasy 5 lub ecodesign z podajnikami. Kupując suchy ekogroszek w worku, mamy pewność, że będzie się dobrze spalał i zapewni pożądaną temperaturę przy oszczędnym zużyciu. Korzystna cena ekogroszku dostępnego na rynku od różnych producentów nie zawsze oznacza wysoką jakość. Kupując nasz TOP ekogroszek workowany, otrzymujesz czysty, kaloryczny węgiel, o wysokiej wartości opałowej i zabezpieczony przed wilgocią.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Dystrybutorzy prowadzący w Olsztynie sprzedaż TOP ekogroszku workowanego otrzymują towar bezpośrednio z naszej firmy. Jako producent ekogroszku ściśle kontrolujemy proces wytwarzania materiału opałowego na każdym etapie. Węgiel kamienny, z którego powstaje ekogroszek premium, jest badany w akredytowanym laboratorium, starannie selekcjonowany, a opakowania są wykonane z oddychalnego polipropylenu chroniącego opał przed wilgocią. Mimo iż workowany ekogroszek w cenie za tonę jest droższy aniżeli kupowany luzem, to taka forma jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale i bardziej wydajna. Wszystko dzięki odpowiednim zabezpieczeniom opału przed utratą ważnych właściwości wpływających na jego prawidłowe spalanie.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Olsztyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Olsztynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Oferując TOP ekogroszek workowany do sprzedaży w Olsztynie, pragniemy dotrzeć do każdego odbiorcy potrzebującego wysokiej jakości materiału opałowego. Proponowany ekogroszek w cenie hurtowej mogą także kupić użytkownicy potrzebujący większej ilości opału. Dotyczy to zarówno placówek oświatowych, jak i obiektów komercyjnych takich jak hotele czy restauracje. Hurt ekogroszku prowadzą nasi przedstawiciele na terenie Olsztyna i okolic. Jeśli zajmujesz się działalnością gospodarczą i spełniasz odpowiednie warunki lokalowe oraz transportowe, możesz również dołączyć do naszej sieci dystrybucyjnej jako sprzedawca wysokiej jakości opału.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do