ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Boguszowie-Gorcach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Boguszowie-Gorcach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Boguszowie-Gorcach? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele większą wartość opałową. Jego atuty to również mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z korzystnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Boguszowie-Gorcach możesz znaleźć wiele rodzajów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość zakupić sprawdzony oraz efektywny opał bez nadwyrężania domowego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest ekonomicznym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, pasujące do cech opału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i właściwą wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i działających od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zakup węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w Boguszowie-Gorcach, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz doskonałe parametry. Ze względu na takie podejście, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Boguszów-Gorce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Boguszowie-Gorcach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do utrzymania optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do