ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Strzyżowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Strzyżowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Strzyżów? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz imponujące cechy techniczne na pewno spełnią oczekiwania nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych lokalizacjach w mieście Strzyżów znajdziesz wiele wariantów materiału opałowego, które cechują się innymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz kupić dobry, a zarazem wydajny materiał bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest znaczącym problemem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów ogrzewania i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto przeanalizować jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i wcześniejszych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli interesuje Cię dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Strzyżów, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Strzyżów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Strzyżowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do