ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Białobrzegach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Białobrzegach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w Białobrzegach? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpienia spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. To także niższa wilgotność i korzystniejsza spiekalność, niż założono w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to efektywność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i składach opału w Białobrzegach można zaopatrzyć się w kilka typów opału, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, przez co możesz kupić dobry oraz wydajny materiał bez wykorzystywania całego osobistego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po neutralne dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Wybierając ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości piec na ekogroszek workowany ma sprawną automatykę, która gwarantuje prawidłowe działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega sprawniej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji należy ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta i innych klientów pomagają ustalić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Białobrzegi, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na takie podejście, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest starannie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Białobrzegi

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Białobrzegach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do