ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Olecku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Olecku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Olecku? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. Jego cechy to również niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszym asortymencie online i magazynach w mieście Olecko dostępnych jest wiele typów paliwa, które odznaczają się odmiennymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić pewny i efektywny materiał bez potrzeby nadwyrężania rodzinnego czy firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z używania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach w całym kraju, decydowanie się na neutralne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec na ekogroszek jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy wziąć pod uwagę oferowane parametry techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte nowoczesne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest także poznać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pomagają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. To zalety, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz wykorzystać dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Olecko, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim najwyższy poziom proponowanych rozwiązań i doskonałe parametry techniczne. Ze względu na taki sposób działania, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Olecko

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Olecku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do utrzymania właściwej temperatury w swoim budynku? W takim razie mamy propozycję skierowaną do Ciebie! U nas możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, placówki edukacyjnej czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do