ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1159 zł 1280 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

989 zł 1090 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców we Wrocławiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

we Wrocławiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Wśród dostępnych na rynku nowoczesnych paliw opałowych możemy znaleźć ekogroszek marki TOP Ekogroszek. Jest to ekogroszek, który jest uważany za jeden z najlepszych na rynku. Wynika to z jego wyjątkowych parametrów. Po pierwsze ekogroszek workowany osiąga bardzo wysokie wartości opałowe. Świadczy o tym wynik 25 w indeksie Rogi. Równocześnie jest to ekogroszek klasy premium, który nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego. W jego składzie znajduje się bowiem mała ilość siarki (maksymalnie jest to zaledwie 12% składu), jak i popiołu (tutaj jeszcze mniej, bo 1,2%). Węgiel ekogroszek marki TOP Ekogroszek jest dostępny w wielu punktach handlowych we Wrocławiu. Sprzedaż ekogroszku odbywa się w całym mieście. Są to nie tylko największe galerie handlowe, lecz również mniejsze sklepy zlokalizowane w różnych dzielnicach miasta. Cena ekogroszku dostępnego w ofercie TOP Ekogroszek nie jest przy tym wygórowana względem oferowanej jakości.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek to paliwo węglowe, które ma wiele zalet. Dzięki temu cieszy się ono tak dużą popularnością wśród wielu firm i instytucji. Węgiel opałowy marki TOP Ekogroszek to idealny wybór, jeśli liczymy na dobry ekogroszek. Ten ekogroszek w połączeniu z piecami klasy 5 lub ecodesign wyróżnia się on bowiem niską emisją pyłów (badania wykazują, że jest to nawet o 90% mniej!) w porównaniu do węgla spalanego w kotłach zasypowych. Oprócz tego węgiel TOP Ekogroszek ma wysoką wartość opałową. Sięga ona 24 MJ/kg. Dzięki temu nie trzeba często uzupełniać pieca na ekogroszek. W wielu przypadkach wystarczą 1-2 napełnienia w ciągu całego tygodnia. Ekogroszek workowany można nabyć na terenie całego Wrocławia. Wystarczy tylko przed udaniem się do sklepu znaleźć informację, czy jest on akurat dostępny na stanie magazynowym. W innym przypadku możliwe jest zamówienie online.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Ekogroszek to paliwo opałowe, które powinno mieć odpowiednie parametry grzewcze. To dlatego przed jego zakupem powinniśmy dokładnie sprawdzić informacje podawane przez producenta. Aby nie popełnić błędu i wybrać suchy ekogroszek o najlepszych właściwościach należy przede wszystkim zweryfikować dokładnie to, jaką posiada on średnicę oraz spiekalność. W tym pierwszym przypadku najlepsze efekty ogrzewania daje węgiel ekogroszek o średnicy od 10 do około 20-25 mm. Jeśli chodzi natomiast spiekalność, 20-25 w skali od 0 do 85 to najlepszy pomiar, na jaki możemy liczyć. W tych względach doskonałe opinie zbiera ekogroszek marki TOP Ekogroszek. Jest to ekogroszek workowany, który wybierany jest najczęściej z oferowanych na rynku paliw opałowych. Jednocześnie cena takiego ekogroszku nie jest wygórowana i wpisuje się doskonale w oferowaną wysoką jakość ogrzewania. Z takim ekogroszkiem nie trzeba się zatem martwić o to, że pomieszczenie będzie źle ogrzane lub też będziemy musieli się często udawać do kotłowni, by zasilić ekogroszkiem piec.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP Ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

TOP Ekogroszek to marka, która zbiera doskonałe opinie na rynku. Producent ekogroszku TOP Ekogroszek zdobywa je dzięki doskonałym parametrom spalania. Każda bryłka ekogroszku jest starannie selekcjonowana po jej rozdrobnieniu. Dzięki temu dostępny w ofercie ekogroszek workowany cechuje się optymalnymi charakterystykami gwarantującymi najlepszy poziom ogrzewania przez długi czas. Porównując ekogroszek TOP Ekogroszek z innymi paliwami węglowymi tego typu, widać, że jest to produkt, którego cena za tonę jest adekwatna do jakości.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Wrocław

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych we Wrocławiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Wrocław to miasto, w którym znajdziemy wiele obiektów handlowych oferujących sprzedaż ekogroszku w hurcie. Dostępny w ich ofercie ekogroszek workowany pozwala na zasilenie pieców na ekogroszek zlokalizowanych w różnych instytucjach użyteczności publicznej, jak również w obiektach firmowych zlokalizowanych we Wrocławiu. Bez względu na to, jak dużo ekogroszku potrzebujemy, w przypadku gdy wybierzemy produkty renomowanego producenta, takiego jak TOP Ekogroszek, możemy liczyć na ceny hurtowe adekwatne do oferowanej jakości w zakresie ogrzewania.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do