ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Środzie Wielkopolskiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Środzie Wielkopolskiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w mieście Środa Wielkopolska? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry bez wątpienia spełnią potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego atuty to również niższe zawilgocenie czy lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty łączy wysoką klasę z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w mieście Środa Wielkopolska można nabyć wiele odmian paliwa, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość nabyć sprawdzony, a jednocześnie wydajny materiał opałowy bez wykorzystywania całego prywatnego czy służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla otoczenia materiały opałowe jest najlepszym wyborem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy wziąć pod uwagę oferowane aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Na samym początku należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy ponadto sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest użycie oferty doświadczonych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu materiałów opałowych od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Środa Wielkopolska, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi zasadami są przede wszystkim wysoki standard sprzedawanych produktów oraz znakomite parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Środa Wielkopolska

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Środzie Wielkopolskiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do