ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Żorach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Żorach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Żorach? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której znakomity poziom i doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas odznacza się już od pierwszych momentów wykorzystywania znacznie wyższą wartością opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie świetnych parametrów z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i magazynach w Żorach można zaopatrzyć się w wiele odmian opału, które różnią się od siebie cechami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry i ekonomiczny opał bez wykorzystywania całego osobistego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, decydowanie się na neutralne dla środowiska materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a do tego jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany opał, warto przeanalizować jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do stosowania materiału warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych klientów pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od wielu lat firm, które są w stanie zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz zakupić wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Żory, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom i znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie przesiewane i workowane. W trakcie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Żory

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Żorach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wykorzystując doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do