ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Inowrocławiu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Inowrocławiu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Inowrocławiu? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i imponujące parametry na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim znacznie wyższą wartość opałową. Jego zalety to także niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP łączy wysoką klasę z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Inowrocławiu znajdziesz wiele wariantów materiału grzewczego, które cechują się różnymi parametrami. Jedno jest ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy klient ma możliwość nabyć dobry oraz efektywny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystywania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest istotnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla otoczenia materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym wyborem, który umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem ma właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest również poznać oceny ekogroszku. Dane dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają stwierdzić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na zakup produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest dobry jakościowo ekogroszek workowany w Inowrocławiu, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym właściwą metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Inowrocław

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Inowrocławiu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do