ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sochaczewie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sochaczewie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Znakomitej jakości węgiel kamienny, czyli węgiel ekogroszek produkowany przez TOP ekogroszek, przewyższa parametrami normy dopuszczone w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Większość dostępnych na rynku ekogroszków ma uziarnienie 5-25 mm, ponad 24 MJ/kg wartości opałowej, maksymalnie 12% zawartości popiołu, do 1,2% zawartości siarki i do 15% wilgoci oraz zdolność spiekania do 25 RI. Nasza firma opracowała ekogroszek premium, który ma parametry dużo lepsze niż wyżej wymienione. Jest to zatem prawdopodobnie najlepszy ekogroszek dostępny aktualnie na rynku, teraz także w Sochaczewie. Ekogroszek, sprzedaż którego oferujemy mieszkańcom Sochaczewa i okolic, dostępny jest w punktach sprzedaży rozmieszczonych na terenie miasta. Oferujemy w sprzedaży zarówno ekogroszek workowany, jak i luzem. Ceny ekogroszku workowanego i sprzedawanego luzem są bardzo przystępne, a nawet konkurencyjne. Zakupu ekogroszku można dokonać w dowolnym punkcie sprzedaży, a także składając zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Ekogroszek jest nowoczesnym paliwem węglowym przeznaczonym przede wszystkim do spalania w specjalnych piecach na ekogroszek, np. klasy 5. Są one z reguły wyposażone w podajniki rusztowe lub rynnowe. Nowoczesne, bardzo dobrej jakości piece, opalane najwyższej jakości ekogroszkiem, gwarantują zmniejszenie emisji pyłu i dymu w porównaniu ze starego typu piecami węglowymi zasypowymi. Automatyczne sterowanie pieca umożliwia optymalne dozowanie i spalanie paliwa, co przekłada się na oszczędności przy ogrzewaniu wnętrz i podgrzewaniu wody. Pozwala też na oszczędność czasu przy obsłudze pieca i systemu grzewczego, ich czyszczeniu i konserwacji. Nowoczesny węgiel opałowy, jakim jest ekogroszek workowany bądź sprzedawany luzem, spala się w znacznym stopniu, pozostawiając tylko niewielkie ilości popiołu. Niewątpliwie więc dobry ekogroszek jest paliwem wydajnym, ekonomicznym, a wraz z dobrym piecem klasy 5 lub ecodesign również bardziej ekologicznym. TOP ekogroszek zapewnia regularne dostawy tego najwyższej jakości paliwa.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dobry jakościowo ekogroszek musi cechować się możliwie równą granulacją, małą ilością podziarna oraz nadziarna, a także jak najniższą wilgotnością przemijającą. Już na podstawie tych parametrów można wydawać wstępne opinie o ekogroszku i jego wartości opałowej. Aby jednak mieć całkowitą pewność co do jakości węgla ekogroszku, należy zbadać laboratoryjnie jego spiekalność, zawartość siarki oraz wilgoć całkowitą. Tylko bowiem maksymalnie suchy ekogroszek jest paliwem w pełni wartościowym. TOP ekogroszek, jako sprawdzona firma, produkuje i sprzedaje najwyższej jakości ekogroszek workowany oraz luzem. Jeśli chodzi o opłacalność, to lepiej kupować ekogroszek w workach, gdyż cena ekogroszku workowanego w stosunku do ceny tego produktu luzem jest niewiele wyższa, a worek pozwala zachować wszystkie najlepsze parametry produktu, umożliwiając mieszkańcom Sochaczewa i okolic zmniejszenie kosztów ogrzewania.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Firma TOP ekogroszek przykłada wielką wagę do jakości produktów, poczynając od selekcji materiału opałowego, poprzez kruszenie i przesiewanie po workowanie, a na dostawie do odbiorców w Sochaczewie kończąc. Ekogroszek workowany jest za pomocą legalizowanych wagoworkownic, toteż ekogroszek trafia do klientów z Sochaczewa w workach zawierających dokładnie 25 kg paliwa. Aby zagwarantować optymalną jakość ekogroszku, producent bada każdą partię w laboratorium, pakuje produkt w worki polipropylenowe, sprzyjające oddychaniu ekogroszku. Cena za tonę suchego ekogroszku jest więc ceną za samo paliwo.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sochaczew

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sochaczewie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Jeśli ogrzanie nieruchomości w Sochaczewie wymaga hurtowych ilości paliwa, zasięgnij u nas informacji o cenach hurtowych ekogroszku workowanego bądź luzem. Jeżeli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą w Sochaczewie, posiadasz odpowiednie warunki takie jak utwardzona działka, i sprzęt taki jak wózek widłowy albo samochód z windą lub HDS-em, możesz podjąć dystrybucję produktów TOP ekogroszek po cenach detalicznych i hurtowych. Oferujemy naszą pomoc w tym przedsięwzięciu, wyposażenie w banery reklamowe Hurt ekogroszek lub Ekogroszek ceny hurtowe, towar oraz fachowe wsparcie.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do