ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rudzie Śląskiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rudzie Śląskiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Poszukujesz węgla kamiennego typu ekogroszek z Rudy Śląskiej, który przekracza przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych zapisy? Tylko w ofercie TOP ekogroszek. To najlepszy ekogroszek, na jaki będziesz mógł postawić. Czym się wyróżnia? Przewyższa wartość opałową, która w większości ekogroszków wynosi 24 MJ/kg. To jednak nie koniec, bo ekogroszek premium ma dużo niższą zawartość popiołu od standardowych 12 procent. Zawartość siarki również jest sporo niższa od 1,2%, którą można zaobserwować w większości ekogroszków. To wciąż nie wszystko, bo zawartość wilgoci jest niższa niż 15%, a spiekalność wynosi dużo mniej niż 25 RI, które zostało zapisane w normach. Wszystkie te parametry świadczą o tym, że nasz węgiel ekogroszek to konkretne rozwiązanie zapewniające przede wszystkim ekonomiczne i efektywne spalanie. Sprzedaż ekogroszku odbywa się między innymi w Rudzie Śląskiej, ale również internetowo. Oferujemy najkorzystniejszy stosunek ceny ekogroszku do jego jakości. Sprzedajemy ekogroszek workowany oraz luzem.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to prawdopodobnie najlepszy sposób na ogrzewanie pomieszczeń. Oczywiście potrzebny jest do tego odpowiedni kocioł, najlepiej klasy 5 lub ecodesign. Warto tutaj zaznaczyć, że kocioł powinien mieć ciągły dostęp do ekogroszku, dlatego musi być wyposażony w podajnik rusztowy lub rynnowy. Piec na ekogroszek w połączeniu z węglem opałowym najwyższej jakości sprawi, że emisja pyłu będzie dużo niższa od tej, którą oferują kotły węglowe zasypowe. Wszystko to przełoży się także na lepsze - ekonomiczne ogrzewanie pomieszczeń w budynku. Zyskasz na tym jako użytkownik, ale również oszczędzisz na ekogroszku workowanym i zadbasz o środowisko. Kolejną zaletą wykorzystania ekogroszku i dobrego pieca jest wygoda. W wielu nowoczesnych zasobnikach, do których dodamy węgiel bez dużej zawartości popiołu, można uzyskać automatyczne działanie. Eksploatacja kotła zamknie się w uzupełnianiu zasobnika, co jeden tydzień lub co dwa tygodnie (jednak nie rzadziej niż zaleca producent) oraz w regularnym oczyszczaniu według zaleceń producenta.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Warto zaznaczyć, że wybór może być utrudniony, jeśli zwracasz uwagę jedynie na parametry takie jak granulacja czy zawartość podziarna i nadziarna. Wzrok i dotyk to zmysły, które mogą pozwolić Ci powierzchownie ocenić ekogroszek. Musisz mieć dostęp do większej liczby danych. Dlatego ekogroszek workowany powinien być odpowiednio opisany, pomoże w tym jego badanie laboratoryjne, ale tym powinien zająć się już producent. Będziesz miał wtedy wgląd w spiekalność, zawartość siarki i wilgoci, bo pamiętaj, że suchy ekogroszek jest najlepszy. TOP ekogroszek zapewnia węgiel ekogroszek praktycznie całkowicie pozbawiony nadziarna, co także świadczy o jego jakości. Podziarna również nie ma zbyt wiele. Opinie o ekogroszku z oferty TOP ekogroszek mają potwierdzenie w rzeczywistości. Czyste bryłki węgla w workach i luzem, brak zbędnego miału, wysoka wartość opałowa, a przy tym niska zawartość siarki – wszystko to ponad normy Rozporządzenia. Cena ekogroszku jest oczywiście adekwatna do jakości.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Od początku naszej działalności dbamy przede wszystkim o jakość ekogroszku. Wyróżnia nas kontrola każdego etapu produkcji, między innymi selekcja półproduktów na kopalni, przesiewanie, kruszenie i następnie workowanie. Co ważne, ekogroszek workowany pakowany jest w 25-kilogramowe worki. Wszystko z pomocą legalizowanych wagoworkownic. Producent ekogroszku, czyli TOP Ekogroszek dba o każdy szczegół podczas produkcji, pakowania (worki polipropylenowe, a nie worki foliowe), jak i dystrybucji do klientów. Co więcej, udało nam się osiągnąć niższe koszty produkcji, dzięki czemu cena za tonę ekogroszku także jest niższa!

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ruda Śląska

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rudzie Śląskiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Ogrzewasz pensjonat, szkołę, przedszkole, a może magazyn w Rudzie Śląskiej? W takim razie postaw na zakup ekogroszku w cenach hurtowych! Zapewniamy konkretne ilości zarówno w workach, jak i luzem. Ekogroszek w hurcie kupisz bez dwóch zdań taniej, a co ważne, będziesz mógł go później sprzedać klientom detalicznym. Jeśli masz wolny plac, wózek widłowy, a do tego samochód z windą i HDS-em – możemy współpracować, zostaniesz oficjalnym dystrybutorem produktów TOP ekogroszek! Co więcej, wesprzemy Cię reklamą, banerami czy widocznością w internecie. Ekogroszek workowany w każdej ilości – sprawdź!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do