ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Siemiatyczach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Siemiatyczach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w Siemiatyczach? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele wyższą wartością opałową. To również niższa wilgotność czy lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z atrakcyjnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na serwisie internetowym i magazynach w Siemiatyczach znajdziesz kilka typów paliwa, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, przez co możesz kupić dobry oraz efektywny materiał bez nadwyrężania osobistego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, stawianie na neutralne dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem warto również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą spiekalnością. Najlepszym wyborem jest użycie produktów doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie węgla marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Siemiatycze, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi założeniami są w szczególności najwyższy standard proponowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Ze względu na taki sposób działania, kupując ekogroszek prosto od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Co więcej, z nami możesz nabyć ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Siemiatycze

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Siemiatyczach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na początek. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do