ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kowarach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kowarach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Kowary? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas cechuje się w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z przystępnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w mieście Kowary można zaopatrzyć się w wiele rodzajów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, przez co masz możliwość zamówić sprawdzony, a zarazem wydajny opał bez konieczności nadwyrężania osobistego lub firmowego portfela. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, decydowanie się na mniej szkodliwe dla natury materiały opałowe jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To w końcu od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed rozpoczęciem użytkowania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych klientów pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszym wyborem jest wykorzystanie oferty sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od długiego czasu firm, które są w stanie zapewnić nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć, gdy postawisz na zastosowanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Kowary, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki standard oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz także właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kowary

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kowarach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo kupowany luzem do zagwarantowania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do