ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kaziemierzy Wielkiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kaziemierzy Wielkiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Kazimierza Wielka? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom oraz doskonałe parametry z pewnością spełnią oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma przede wszystkim znacznie większą wartość opałową. Jego atuty to również niższa wilgoć czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to skuteczność z korzystnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszym asortymencie na serwisie internetowym i fizycznych placówkach w Kaziemierzy Wielkiej możesz znaleźć kilka typów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć dobry oraz wydajny materiał opałowy bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign czy kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on ekonomicznym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek ma odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając dany produkt, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni wystarczająco wysoką wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Na samym początku należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii zawartości ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrym pomysłem jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie dostarczyć nie tylko wysoką jakość, lecz jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kaziemierzy Wielkiej, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom sprzedawanych produktów i doskonałe parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie selekcjonowane i workowane. Podczas przesypywania opału do ważących dwadzieścia pięć kg worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kazimierza Wielka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kaziemierzy Wielkiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do