ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lidzbarku.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lidzbarku i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Lidzbarku? Mamy zatem ofertę właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z serią opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to doskonałe parametry z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Lidzbark możesz znaleźć wiele rodzajów materiału grzewczego, które cechują się odmiennymi parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić pewny oraz ekonomiczny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się głównie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najbardziej odpowiednim ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Dobrym wyborem będą piece klasy piątej lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie procesów spalania i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe generuje minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając właściwy materiał opałowy, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To właśnie ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni wymaganą wydajność i czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje od producenta oraz innych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i działających od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Lidzbark, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim wysoki poziom i optymalne parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lidzbark

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lidzbarku? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy magazynu, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do