ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lędzinach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lędzinach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Lędzinach? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i imponujące parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie odznacza się w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to także niższa wilgotność i korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to połączenie skuteczności z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów online i składach opału w mieście Lędziny możesz znaleźć wiele wariantów materiału opałowego, które różnią się od siebie cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – atrakcyjna cena ekogroszku, przez co możesz zakupić pewny oraz wydajny opał bez nadwyrężania domowego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty używania ekogroszku jako opału

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign albo kotle 5 klasy. W czasach, gdy smog jest ważnym problemem w wielu miejscowościach w całym kraju, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały opałowe jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a do tego jest on korzystnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Wybierając ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek w odpowiednie, pasujące do cech materiału urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Dobrej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w ciepłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, powinno się przeanalizować jego parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację, a także proporcję podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w kwestii proporcji ziaren – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu warto również przeczytać opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pomagają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje sprawdzonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli chcesz zakupić dobry jakościowo ekogroszek workowany w Lędzinach, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności wysoki poziom oraz doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiedni sposób załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i workowane. W trakcie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lędziny

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lędzinach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub kupowany luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy ponadto stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do