ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Tarnowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Tarnowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Tarnowie? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z ofertą opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom i imponujące parametry na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim o wiele wyższą wartość opałową. Jego atuty to także niższe zawilgocenie czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z niskimi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Tarnów możesz znaleźć kilka rodzajów paliwa, które cechują się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest stała – niska cena ekogroszku, dzięki której możesz zamówić pewny oraz ekonomiczny materiał opałowy bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku jako opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa ograniczenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w licznych miejscowościach w naszym kraju, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najrozsądniejszym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest opłacalnym wyborem, który pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w odpowiednie, dopasowane do cech materiału urządzenie. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec zasilany ekogroszkiem ma odpowiednią automatykę, która zapewnia prawidłowe ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Co więcej, nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy produkt, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie korzystne finansowo ogrzewanie dowolnego lokalu. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz udział podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrym pomysłem jest także sprawdzić oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz wcześniejszych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie produktów sprawdzonych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy postawisz na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Tarnów, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi podstawowymi założeniami są przede wszystkim wysoki standard oraz rewelacyjne parametry techniczne. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania materiału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Tarnów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Tarnowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takim przypadku mamy ofertę skierowaną do Ciebie! U nas możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do