ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Piastowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Piastowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku sprzedawanego w mieście Piastów? Mamy zatem coś właśnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz imponujące parametry na pewno spełnią potrzeby nawet osób o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie oraz lepsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w mieście Piastów znajdziesz kilka odmian opału, które różnią się między sobą parametrami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić dobry, a zarazem efektywny materiał opałowy bez nadwyrężania osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, sięganie po mniej szkodliwe dla natury paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. W ten sposób działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest wyposażony w stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie minimalne ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając konkretny materiał opałowy, należy przeanalizować jego aspekty techniczne. To właśnie od nich zależy, czy wybrane innowacyjne źródło energii będzie wydajne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie każdego budynku. Na starcie dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem dobrym pomysłem jest również przeczytać oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego opału pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest wykorzystanie oferty doświadczonych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zapewnić nie tylko najlepszą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Piastów, to w naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są w szczególności wysoki poziom oferowanych rozwiązań oraz znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłową metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest starannie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania opału do 25-kilogramowych worków używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Piastów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Piastowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego domu wczasowego, hotelu, szkoły czy magazynu, wybierając wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do