ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Zielonej Górze.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Zielonej Górze i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium sprzedawanego w Zielonej Górze? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów TOP ekogroszek, której znakomity poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w Zielonej Górze dostępnych jest wiele typów opału, które różnią się od siebie właściwościami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz nabyć dobry, a jednocześnie ekonomiczny materiał bez nadwyrężania prywatnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z pozostałymi zaletami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury paliwa jest najbardziej odpowiednim wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a jednocześnie jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, dostosowane do cech materiału urządzenie. Chodzi o kotły klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne działanie procesów spalania i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo węglowe generuje bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie czynniki są istotne w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić uwagę na oferowane aspekty techniczne. To właśnie ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne źródło opału zapewni wystarczająco wysoką wydajność i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na starcie warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę oraz zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać recenzje ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie produktów doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w mieście Zielona Góra, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest starannie oczyszczane i workowane. Na etapie przeładowywania opału do ważących dwadzieścia pięć kilogramów worków stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zakupić ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Zielona Góra

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Zielonej Górze? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania odpowiedniej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć innowacyjne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wybierając doskonałej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka także stale zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do