ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Bartoszycach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Bartoszycach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najwyższej jakości ekogroszku premium w mieście Bartoszyce? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz niezwykle korzystne parametry techniczne bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas cechuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele wyższą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. W naszym asortymencie online i fizycznych lokalizacjach w Bartoszycach można nabyć kilka wariantów materiału opałowego, które odznaczają się odmiennymi cechami. Jedna kwestia jest niezmienna – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić pewny, a jednocześnie efektywny materiał bez konieczności wykorzystywania całego prywatnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miastach nad Wisłą, decydowanie się na bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a do tego jest ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o piecach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo węglowe zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając właściwy produkt, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych użytkowników danego materiału opałowego pomagają stwierdzić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najlepszą jakością i właściwą zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę doświadczonych i funkcjonujących od długiego czasu firm, które są w stanie dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zastosowanie produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Bartoszyce, to w naszym asortymencie na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania materiału do ważących 25 kilogramów worków stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Ponadto z nami możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Bartoszyce

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Bartoszycach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do