ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lubaniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lubaniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Lubaniu? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie cechuje się już od pierwszych momentów używania o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z przystępnymi cenami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i fizycznych placówkach w Lubaniu dostępnych jest kilka odmian opału, które charakteryzują się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz kupić dobry oraz ekonomiczny materiał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest szansa ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w licznych miejscach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Stawiając na ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal we właściwe, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Chodzi o kotły najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany ma stosowną automatykę, która zapewnia precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając ekogroszek workowany, warto dokładnie sprawdzić jego parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne źródło energii zapewni odpowiednią wydajność oraz czy zagwarantuje bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Na samym początku dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej zawartości podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji dobrą praktyką jest również poznać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz innych użytkowników danego produktu pozwalają ustalić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe wyróżnia się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zakup opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Lubaniu, to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz optymalne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (dopuszczające do wnętrza powietrze worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest uważnie selekcjonowane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy jedynie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lubań

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lubaniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka ponadto stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy planują postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do