ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Solcu Kujawskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Solcu Kujawskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium w mieście Solec Kujawski? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz doskonałe parametry z pewnością sprostają wymaganiom nawet osób o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas charakteryzuje się przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartością opałową. Jego cechy to również mniejsza wilgoć czy korzystniejsza spiekalność, niż zostały przewidziane w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z przystępnymi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i składach opału w mieście Solec Kujawski znajdziesz kilka wariantów paliwa, które różnią się od siebie właściwościami. Jedna kwestia jest stała – świetna cena ekogroszku, dzięki której masz możliwość zamówić dobry oraz efektywny materiał opałowy bez wykorzystywania całego rodzinnego lub służbowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z detalami propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku w roli opału

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miejscowościach w naszym kraju, sięganie po neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza emisję pyłów, a dodatkowo jest atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do cech opału urządzenie. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany piec wykorzystujący ekogroszek workowany ma odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, nowoczesne paliwo zostawia naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie kwestie są istotne przy zakupie?

Wybierając właściwy opał, należy zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy wybrane nowoczesne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed przejściem do używania produktu należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrym pomysłem jest ponadto poznać oceny ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszym pomysłem jest postawienie na propozycje doświadczonych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także przystępną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz wykorzystać wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Solec Kujawski, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard sprzedawanych produktów i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, kupując ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo węglowe, które jest w uważny sposób selekcjonowane i workowane. Na etapie przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zakupić ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Solec Kujawski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Solcu Kujawskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? W takiej sytuacji mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego ośrodka wypoczynkowego, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niskim poziomie wydatków na start. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do