ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Skierniewicach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Skierniewicach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz skorzystać z najbardziej wydajnego ekogroszku premium w Skierniewicach? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. Jego zalety to także niższa wilgotność czy korzystniejsza spiekalność, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z przystępnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie na portalu internetowym i magazynach w mieście Skierniewice dostępnych jest wiele wariantów opału, które cechują się innymi właściwościami. Jedna kwestia jest niezmienna – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć pewny i ekonomiczny opał bez potrzeby wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety wykorzystania ekogroszku w roli opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest znaczącym problemem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla natury materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który pozwala uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, trzeba wyposażyć budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów urządzenie. Chodzi o kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł na ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje precyzyjne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są kluczowe w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, warto przeanalizować oferowane aspekty techniczne. To właśnie od ich wartości zależy, czy zakupione nowoczesne źródło opału będzie wydajne oraz czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań dobrą praktyką jest ponadto sprawdzić opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najwyższą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się tego rodzaju działalnością od długiego czasu producentów, którzy mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale także niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest, gdy zdecydujesz się na zakup paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Skierniewice, to w naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy poziom proponowanych rozwiązań oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na odpowiedni sposób pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i pakowane. W trakcie przeładowywania paliwa do ważących dwadzieścia pięć kg opakowań wykorzystujemy jedynie legalizowane wagoworkownice. Ponadto w naszej firmie możesz zakupić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Skierniewice

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Skierniewicach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! U nas możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wykorzystując wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do