ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Rykach.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Rykach i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w Rykach? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z serią produktów TOP ekogroszek, której znakomita jakość i doskonałe parametry na pewno spełnią oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności o wiele wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to efektywność z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W naszej ofercie na stronie internetowej i fizycznych lokalizacjach w mieście Ryki dostępnych jest wiele rodzajów opału, które odznaczają się różnymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – niska cena ekogroszku, co sprawia, że możesz nabyć dobry i efektywny materiał opałowy bez wykorzystywania całego domowego czy firmowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign lub kotle 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym problemem w wielu miejscach w Polsce, decydowanie się na neutralne dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiednim ruchem. W ten sposób działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym wyborem, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech materiału sprzęty. Chodzi o piece najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy kocioł wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne ogrzewanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto nowoczesne paliwo produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega sprawniej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy przeanalizować jego parametry. To w końcu one decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy umożliwi bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na samym początku należy sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna i nadziarna. W trakcie zakupu dobrą praktyką jest także przeczytać opinie o ekogroszku. Dane pochodzące od producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pomagają określić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest użycie oferty renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na zastosowanie paliwa od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Ryki, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom i znakomite parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz również odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest w staranny sposób oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ryki

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Rykach? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz w sporej ilości ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzewania swojego budynku? W takiej sytuacji mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, stawiając na doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do