ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Chojnie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Chojnie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najbardziej wydajnego, wysokogatunkowego ekogroszku dostępnego w mieście Chojna? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą opału TOP ekogroszek, której znakomita jakość i niezwykle korzystne parametry techniczne na pewno sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny u nas odznacza się przede wszystkim o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci oraz korzystniejsza zdolność spiekania, niż przewidziano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i fizycznych placówkach w mieście Chojna można zaopatrzyć się w wiele rodzajów paliwa, które charakteryzują się innymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu masz możliwość kupić dobry i efektywny materiał bez nadwyrężania prywatnego lub służbowego budżetu. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy albo ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w wielu miejscach nad Wisłą, sięganie po neutralne dla środowiska paliwa jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do jego parametrów urządzenie. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która zapewnia optymalne działanie wszystkich procesów i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są kluczowe przy zakupie?

Wybierając dany materiał opałowy, warto zwrócić uwagę na jego parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie każdego budynku. Przed rozpoczęciem używania materiału dobrze jest dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – najlepszym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy także przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszym wyborem jest postawienie na propozycje renomowanych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, ale jednocześnie przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Chojnie, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi założeniami są przede wszystkim najwyższy standard oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób przesiewane i pakowane. Na etapie przesypywania opału do 25-kilogramowych worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Co więcej, w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Chojna

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Chojnie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz nabyć nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy także nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Wystarczy działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do