ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Lwówku Śląskim.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Lwówku Śląskim i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w mieście Lwówek Śląski? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa i doskonałe cechy techniczne bez wątpliwości sprostają wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie odznacza się w pierwszej kolejności o wiele większą wartością opałową. To także niższe zawilgocenie i lepsza zdolność spiekania, niż założono w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany TOP to efektywność z przystępnymi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. W naszej ofercie na portalu internetowym i magazynach w mieście Lwówek Śląski możesz znaleźć wiele wariantów paliwa, które różnią się między sobą parametrami. Jedno jest niezmienne – świetna cena ekogroszku, dzięki której możesz zakupić dobry i ekonomiczny materiał bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zaletami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Dobry ekogroszek to innowacyjny węgiel opałowy, którego największą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu klasy ecodesign czy piecu 5 klasy. W czasach, gdy zanieczyszczone powietrze jest znaczącym zagrożeniem w licznych miejscowościach w Polsce, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najlepszym wyborem. Tak właśnie działa dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a przy tym jest on ekonomicznym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Kupując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dopasowane do cech opału sprzęty. Mowa o kotłach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej klasy piec zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Ponadto nowoczesne paliwo zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie kwestie są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając ekogroszek opałowy, powinno się przeanalizować jego parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne źródło opału będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań należy również sprawdzić oceny ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta oraz pozostałych klientów pozwalają ustalić, czy wybrane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią spiekalnością. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z oferty renomowanych i zajmujących się tego typu działalnością od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie niską cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w Lwówku Śląskim, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy standard oraz znakomite parametry. Ze względu na taki sposób działania, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na prawidłowy sposób załadunku (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań używamy jedynie zgodne z obowiązującymi normami prawnymi wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Lwówek Śląski

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Lwówku Śląskim? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zapewnienia optymalnej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, placówki edukacyjnej czy magazynu, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Poszukujemy ponadto nieustannie profesjonalnych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do