ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Czarnkowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Czarnkowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w mieście Czarnków? W takim przypadku zachęcamy do zapoznania się z linią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której znakomita jakość i doskonałe parametry bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny u nas wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. Jego atuty to również niższa zawartość wilgoci oraz lepsza zdolność spiekania, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych. Ekogroszek workowany TOP to skuteczność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Czarnkowie można zaopatrzyć się w wiele odmian opału, które odznaczają się innymi cechami. Jedno jest ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość nabyć sprawdzony i efektywny opał bez nadwyrężania rodzinnego czy służbowego portfela. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego najważniejszą zaletą jest szansa redukcji emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miejscach nad Wisłą, decydowanie się na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały jest najlepszym ruchem. To korzyści, które umożliwia nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć budynek w odpowiednie, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o piecach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Właściwie dobrany kocioł na ekogroszek ma właściwą automatykę, która zapewnia prawidłowe spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe zostawia bardzo niewielkie ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są najważniejsze w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, należy zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne. To w końcu od ich wartości zależy, czy zakupione innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i opłacalne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu warto zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość oraz udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy również przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest postawienie na propozycje doświadczonych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą zapewnić nie tylko doskonałą jakość, lecz również atrakcyjną cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu produktów od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli Twoim celem jest wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Czarnków, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy poziom i rewelacyjne parametry. Dzięki temu, stawiając na ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz pewność, że wybierasz także odpowiedni sposób pakowania (dopuszczające do wnętrza powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie przesiewane i workowane. W trakcie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych opakowań wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Czarnków

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Czarnkowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub sprzedawany luzem do zapewnienia prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku, wybierając wysokiej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również stale odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy planują otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do