ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Białogardzie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Białogardzie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w Białogardzie? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom oraz doskonałe parametry na pewno sprostają wymaganiom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie cechuje się już od pierwszych momentów wykorzystywania o wiele większą wartością opałową. To również mniejsza wilgoć oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie skuteczności z atrakcyjnymi opłatami zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów online i magazynach w mieście Białogard można nabyć wiele typów paliwa, które różnią się między sobą właściwościami. Jedno pozostaje niezmienne – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że masz możliwość zamówić sprawdzony oraz wydajny materiał bez nadwyrężania rodzinnego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zapoznania się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w kotle 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym zagrożeniem w wielu miejscowościach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który zmniejsza wydzielanie pyłów, a przy tym jest opłacalnym rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany budynek we właściwe, pasujące do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy lub rusztowy. Wysokiej jakości piec na ekogroszek workowany jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Co więcej, innowacyjne paliwo węglowe produkuje naprawdę znikome ilości popiołu, dzięki czemu czyszczenie kotła przebiega szybciej.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry. To w końcu od ich wartości zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie danego budynku. Przed przejściem do używania materiału dobrze jest sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią strukturę, a także skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszy parametr, powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu warto również sprawdzić opinie o ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i wcześniejszych klientów pomagają ustalić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest wykorzystanie oferty renomowanych i działających od wielu lat producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli chcesz nabyć dobry jakościowo ekogroszek workowany w Białogardzie, to w naszym sklepie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoki standard oraz rewelacyjne parametry. Dzięki temu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę pakowania (oddychające worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo, które jest w uważny sposób przesiewane i workowane. Podczas przeładowywania materiału do 25-kilogramowych worków wykorzystujemy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w rewelacyjnej cenie za 1 000 kg.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Białogard

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Białogardzie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną do Ciebie! Z nami możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy ponadto nieustannie zaufanych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do