ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Oleśnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Oleśnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Do wytwarzania TOP ekogroszku premium używamy węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności i niskiej spiekalności. Dbamy o to, aby wszystkie wymagane parametry techniczne przewyższały parametry przewidziane w Rozporządzeniu o Normach jakości Paliw Stałych. Dlatego powstaje nasz najlepszy ekogroszek, który doskonale sprawdza się w kotłach nowej generacji. Sprzedaż prowadzimy w punktach dystrybucyjnych na terenie całego kraju oraz bezpośrednio przez stronę internetową. Jesteśmy także o Oleśnicy, gdzie można kupić TOP ekogroszek workowany u naszych dystrybutorów. Atrakcyjna cena ekogroszku sprawia, że może on dotrzeć do wielu klientów potrzebujących wydajnego i komfortowego w użyciu materiału opałowego. Sprawdź, gdzie w Oleśnicy można kupić nasz węgiel ekogroszek, i dołącz do grona osób dbających zarówno o ekologiczny sposób ogrzewania domu, jak i o oszczędności. Sprzedaż detaliczną i hurtową TOP ekogroszku prowadzą specjalnie wybrane i sprawdzone przez nas punkty handlowe.

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Piece na ekogroszek to nowoczesne urządzenia grzewcze takie jak kotły klasy 5 z podajnikami. Dzięki połączeniu wysokiej jakości węgla opałowego z automatyką obsługi kotłów uzyskujemy niezwykle wydajny i komfortowy sposób ogrzewania powierzchni i wody. Przy odpowiednim zaprogramowaniu kotła i dopasowanej pojemności zasobnika do potrzeb grzewczych, używając dobrego ekogroszku, możemy ograniczyć do minimum wizyty w kotłowni. Dużą zaletą ekogroszku workowanego jest też sposób jego transportu i przechowywania. Dzięki szczelnym, ale przewiewnym workom z polipropylenu węgiel opałowy o drobnym uziarnieniu jest chroniony przed zawilgoceniem i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Ponadto wydajniej spalający się ekogroszek generuje bardzo małą ilość popiołu, co zmniejsza potrzebę częstego czyszczenia kotłów. TOP ekogroszek spalany w nowoczesnych kotłach emituje także znikome ilości pyłów do atmosfery w porównaniu z tradycyjnymi piecami.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając materiał opałowy luzem, mamy możliwość obejrzenia jego cech zewnętrznych, jednak zawartość i sposób spalania pozostają tajemnicą aż do momentu użytkowania go na co dzień lub zasięgnięcia opinii o ekogroszku u osób już go eksploatujących. Nasz TOP ekogroszek workowany jest oznakowany, a posiadane przez niego parametry techniczne ściśle określone. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę zarówno na ilość podziarna, która powinna być bardzo mała, a także nadziarna, którego obecność nie jest pożądana w materiale opałowym. Mimo że ze względu na cenę ekogroszku workowanego wydaje się on mniej korzystnym zakupem, to ten wybrany luzem może sprawić o wiele więcej problemów. Przede wszystkim ulega szybszemu zawilgoceniu, co pogarsza jego spalanie. Wymaga też specjalistycznego transportu i zamówienie go w małych ilościach jest rzadko praktykowane. Węgiel ekogroszek to paliwo stałe o małym uziarnieniu i dobrej kaloryczności. Ważne jest też, aby był to suchy ekogroszek, co zapewniają nasze szczelne opakowania.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Przygotowując ofertę dla mieszkańców Oleśnicy, proponujemy dystrybucję naszego nowoczesnego paliwa węglowego w sprawdzonych punktach handlowych. Podczas produkcji ekogroszku węgiel jest starannie selekcjonowany, kruszony, a następnie workowany za pomocą legalizowanych wagoworkownic. Dzięki temu nasz TOP ekogroszek workowany nie tylko zawiera dokładnie odmierzoną ilość opału, ale jest to produkt wcześniej dokładnie sprawdzony pod względem jakości. Jak wiadomo cena ekogroszku za tonę w wersji spakowanej jest wyższa aniżeli luzem, ale przekłada się to na późniejsze warunki przechowywania opału. Workowany ekogroszek nie chłonie wilgoci ani nie traci na wydajności.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Oleśnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Oleśnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Jeśli szukasz w Oleśnicy punktu sprzedaży hurtowej ekogroszku, sprawdź naszą ofertę. TOP ekogroszek workowany, który proponujemy, mogą kupować zarówno klienci prywatni, jak i prowadzący działalność gospodarczą. Oferujemy ekogroszek w cenie hurtowej dla firm i instytucji takich jak szkoły, przedszkola czy żłobki, punkty handlowe i usługowe czy hotele i restauracje. Wszyscy dbający o ekonomiczne aspekty użytkowania materiału opałowego z pewnością docenią wysoką jakość ekogroszku, który jednocześnie jest wyjątkowo komfortowy w eksploatacji.

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do