ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Świdnicy.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Świdnicy i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najbardziej wydajnego ekogroszku premium sprzedawanego w Świdnicy? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której wysoka klasa i niezwykle korzystne parametry z pewnością spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Węgiel ekogroszek dostępny w naszym asortymencie odznacza się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. To również niższa zawartość wilgoci i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 27 września 2018 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw stałych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to doskonałe parametry z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i składach opału w Świdnicy dostępnych jest wiele typów paliwa, które charakteryzują się różnymi właściwościami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, przez co każdy klient ma możliwość zakupić pewny oraz wydajny materiał opałowy bez konieczności nadwyrężania rodzinnego lub służbowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który może pochwalić się szczególnie możliwością zmniejszenia wydzielania pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w wielu miejscach w Polsce, sięganie po bezpieczne dla środowiska materiały opałowe jest najrozsądniejszym wyborem. To korzyści, które daje nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a jednocześnie jest on opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z oferty TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany lokal w optymalne, dostosowane do jego parametrów sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Wysokiej klasy piec wykorzystujący ekogroszek jest zaopatrzony w sprawną automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w pomieszczeniu grzewczym do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – jakie aspekty są istotne w momencie zakupu?

Wybierając konkretny produkt, powinno się dokładnie sprawdzić oferowane parametry techniczne. To właśnie one decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie wydajne i czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem korzystne finansowo ogrzewanie każdego lokalu. Na starcie dobrze jest zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w kwestii składu – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najmniejszym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed zakupem dobrą praktyką jest ponadto poznać opinie o ekogroszku. Informacje od producenta oraz pozostałych użytkowników danego materiału opałowego pozwalają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę doświadczonych i działających od długiego czasu firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Na to możesz liczyć w przypadku zakupu węgla od TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Świdnica, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz odpowiednie propozycje dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest w szczególności najwyższy standard oferowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek bezpośrednio od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób załadunku (oddychające worki polipropylenowe) i innowacyjne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. Podczas przesypywania paliwa do ważących 25 kg worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w niskiej cenie za 1 000 kilogramów.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Świdnica

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Świdnicy? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub kupowany luzem do ogrzania swojego budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zaopatrzyć się w innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, wykorzystując doskonałej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka także stale odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do