ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1509 zł 1660 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Kętrzynie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Kętrzynie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w Kętrzynie? W takim przypadku zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet klientów o wysokich wymaganiach. Ekogroszek dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności o wiele większą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie czy lepsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszej oferty to skuteczność z niskimi kosztami zakupu zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wśród naszych produktów na serwisie internetowym i magazynach w Kętrzynie można zaopatrzyć się w kilka wariantów opału, które cechują się innymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki której każdy klient ma możliwość nabyć dobry, a zarazem ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego domowego czy służbowego budżetu. Zapraszamy do dowiedzenia się więcej w kwestii propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się szczególnie możliwością redukcji wydzielania pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu klasy ecodesign bądź kotle 5 klasy. Szczególnie teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miejscowościach w całym kraju, stawianie na mniej szkodliwe dla otoczenia materiały opałowe jest najrozsądniejszym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Stawiając na ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, trzeba zaopatrzyć budynek w optymalne, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Właściwie dobrany piec zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która zapewnia precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć częstotliwość wizyt w ciepłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo węglowe pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, warto zwrócić uwagę na oferowane parametry. To w końcu od nich zależy, czy nabyte innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i korzystne finansowo ogrzewanie danego budynku. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma odpowiednią granulację, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również poznać opinie o ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta oraz innych klientów pomagają ustalić, czy wybrane innowacyjne paliwo węglowe charakteryzuje się najwyższą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszą decyzją jest użycie oferty renomowanych i funkcjonujących od wielu lat firm, które mogą dostarczyć nie tylko doskonałą jakość, lecz również przystępną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Kętrzynie, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności wysoki standard oferowanych rozwiązań i rewelacyjne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek prosto od producenta, możesz liczyć na właściwy sposób pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest uważnie przesiewane i pakowane. Na etapie przeładowywania paliwa do ważących 25 kilogramów worków stawiamy wyłącznie na legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo w naszej firmie możesz nabyć ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Kętrzyn

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Kętrzynie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo sprzedawany luzem do zapewnienia odpowiedniej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić nowoczesne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, przedszkola czy obiektu przemysłowego, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów materiałów opałowych TOP ekogroszek, którzy chcą rozpocząć działalność na obiecującym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na start. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do