ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Ostrowi Mazowieckiej.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Ostrowi Mazowieckiej i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Potrzebujesz najlepszego ekogroszku premium w Ostrowi Mazowieckiej? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów opałowych TOP ekogroszek, której wysoka klasa oraz imponujące cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet klientów o szczególnych wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny u nas ma w pierwszej kolejności znacznie wyższą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie i lepsza wielkość spieków, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu łączy wysoką jakość z atrakcyjnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów na portalu internetowym i magazynach w mieście Ostrów Mazowiecka możesz znaleźć wiele wariantów materiału opałowego, które charakteryzują się różnymi cechami. Jedna kwestia jest stała – korzystna cena ekogroszku, co sprawia, że możesz zamówić dobry, a zarazem ekonomiczny materiał bez wykorzystywania całego osobistego czy służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystywania ekogroszku w roli opału

Wysokiej jakości ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, którego największą zaletą jest możliwość ograniczenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle klasy ecodesign albo piecu 5 klasy. W czasach, gdy słaby stan powietrza jest ważnym zagrożeniem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które daje dostępny w naszym asortymencie dobry ekogroszek, który zmniejsza emisję pyłów, a dodatkowo jest opłacalnym rozwiązaniem, które umożliwia zmniejszyć bieżące wydatki. Wykorzystując ekogroszek workowany z asortymentu TOP ekogroszek, koniecznie trzeba wyposażyć ogrzewany lokal w odpowiednie, pasujące do cech materiału sprzęty. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Odpowiednio dobrany kocioł wykorzystujący ekogroszek workowany jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje optymalne spalanie i pozwala zmniejszyć częstość wizyt w pomieszczeniu grzewczym do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo pozostawia po sobie naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie czynniki są istotne przy zakupie?

Wybierając węgiel ekogroszek, powinno się wziąć pod uwagę jego aspekty techniczne. To w końcu ich wartości decydują, czy wybrane innowacyjne paliwo będzie efektywne oraz czy umożliwi bardziej bezpieczne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie opłacalne ogrzewanie danego budynku. Na starcie należy dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także udział podziarna i nadziarna. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najmniejszej ilości podziarna i nadziarna. Podczas poszukiwań należy ponadto przeczytać recenzje ekogroszku. Informacje pochodzące od producenta i innych klientów pozwalają stwierdzić, czy dane nowoczesne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią zdolnością spiekania. Najlepszym pomysłem jest postawienie na ofertę renomowanych i zajmujących się taką działalnością od wielu lat firm, które są w stanie zagwarantować nie tylko najlepszą jakość, lecz jednocześnie niską cenę ekogroszku. Tak właśnie jest w przypadku zakupu materiałów opałowych marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Ostrów Mazowiecka, to w naszym asortymencie z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje dla siebie. W TOP ekogroszek naszymi kluczowymi celami są w szczególności wysoki poziom i doskonałe parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, kupując ekogroszek bezpośrednio od producenta, masz gwarancję, że wybierasz przy tym odpowiednią metodę załadunku (dopuszczające do środka powietrze worki z polipropylenu) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest w staranny sposób selekcjonowane i pakowane. Na etapie przesypywania paliwa do 25-kilogramowych worków używamy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo z nami możesz zamówić ekogroszek w korzystnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Ostrów Mazowiecka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Ostrowi Mazowieckiej? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Dzięki naszej firmie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, wykorzystując wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy także stale profesjonalnych dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność w perspektywicznym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Jedyne, co jest potrzebne, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do