ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Legionowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Legionowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać zalety najlepszego, wysokogatunkowego ekogroszku w mieście Legionowo? Mamy zatem ofertę specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której wysoka jakość oraz doskonałe parametry bez wątpliwości spełnią oczekiwania nawet klientów o wysokich wymaganiach. Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie wyróżnia się w pierwszej kolejności znacznie większą wartością opałową. To również niższa wilgoć oraz korzystniejsza spiekalność, niż zdefiniowano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie wysokiej jakości z przystępnymi cenami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. W naszym asortymencie online i fizycznych placówkach w Legionowie znajdziesz kilka odmian materiału grzewczego, które charakteryzują się innymi właściwościami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, co sprawia, że każdy klient ma możliwość kupić sprawdzony, a jednocześnie efektywny materiał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego lub służbowego portfela. Zapraszamy do zaznajomienia się z detalami produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z wykorzystania ekogroszku jako opału

Wysokiej klasy ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, który odznacza się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy smog jest ważnym problemem w licznych miejscowościach nad Wisłą, sięganie po bezpieczne dla otoczenia paliwa jest najlepszym wyborem. To korzyści, które umożliwia dostępny w naszej ofercie dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on opłacalnym wyborem, który umożliwia uzyskać spore oszczędności. Stawiając na ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy zaopatrzyć ogrzewany budynek w optymalne, dopasowane do cech materiału sprzęty. Mowa o kotłach najwyższej klasy lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym lub rusztowym. Wysokiej klasy kocioł zasilany ekogroszkiem jest zaopatrzony w stosowną automatykę, która gwarantuje optymalne ogrzewanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do minimum. Dodatkowo nowoczesne paliwo węglowe zostawia minimalne ilości popiołu, co usprawnia czyszczenie kotła.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając dany materiał opałowy, należy wziąć pod uwagę jego parametry. To właśnie od ich wartości zależy, czy wybrane innowacyjne paliwo zapewni odpowiednią wydajność i czy pozwoli na bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem ekonomiczne ogrzewanie domu lub placówki firmy. Przed przejściem do użytkowania produktu warto sprawdzić, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także skład ziarnowy. W pierwszym przypadku granulacja powinna być równa, a w drugim przypadku – idealnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. Przed podjęciem decyzji warto ponadto sprawdzić recenzje ekogroszku. Dane od producenta i innych użytkowników danego opału pomagają stwierdzić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe odznacza się najwyższą jakością i optymalną wielkością spieków. Najlepszą decyzją jest skorzystanie z produktów renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy są w stanie zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu produktów marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeśli celujesz w dobry jakościowo ekogroszek workowany w Legionowie, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiednie produkty dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim najwyższy standard i optymalne parametry techniczne. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, możesz liczyć na właściwą metodę załadunku (oddychające worki polipropylenowe) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania opału do ważących 25 kg worków wykorzystujemy tylko legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz zakupić ekogroszek w atrakcyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Legionowo

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Legionowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz w sporej skali ekogroszek workowany lub nabyty luzem do ogrzewania swojego budynku? Świetnie się składa – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Z nami możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy magazynu, stawiając na wysokiej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Nasza firma szuka również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą otworzyć działalność na atrakcyjnym rynku przy jednoczesnym niewielkim poziomie wydatków na początek. Jedyne, czego potrzebujesz, to działalność gospodarcza oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do