ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Sokółce.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Sokółce i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Chcesz poznać atuty najwyższej jakości ekogroszku premium dostępnego w mieście Sokółka? Mamy zatem propozycję specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z linią opału TOP ekogroszek, której świetna jakość oraz doskonałe cechy techniczne bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie ma przede wszystkim znacznie korzystniejszą wartość opałową. To również niższe zawilgocenie oraz korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w aktach prawnych. Ekogroszek workowany z naszego sklepu to połączenie świetnych parametrów z niskimi opłatami zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Sokółce można zaopatrzyć się w kilka odmian materiału grzewczego, które cechują się różnymi parametrami. Jedno jest stałe – świetna cena ekogroszku, przez co możesz zamówić pewny i ekonomiczny materiał opałowy bez konieczności wykorzystywania całego rodzinnego czy firmowego budżetu. Zachęcamy do dowiedzenia się więcej na temat oferty TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Atuty wykorzystania ekogroszku jako opału

Dobry ekogroszek to nowoczesny węgiel opałowy, którego najważniejszą zaletą jest możliwość zmniejszenia emisji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w piecu 5 klasy czy ecodesing. W czasach, gdy smog jest poważnym zagrożeniem w wielu miastach w Polsce, stawianie na neutralne dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. Tak właśnie działa dostępny w naszym sklepie dobry ekogroszek, który ogranicza wydzielanie pyłów, a do tego jest atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Wybierając ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć budynek we właściwe, dostosowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Odpowiednio skonstruowany kocioł na ekogroszek workowany jest wyposażony w odpowiednią automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Dodatkowo innowacyjne paliwo zostawia minimalne ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybierając konkretny opał, należy zwrócić uwagę na jego aspekty techniczne. To w końcu od nich zależy, czy zakupione nowoczesne źródło energii będzie efektywne oraz czy zagwarantuje bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym i ekonomiczne ogrzewanie dowolnego lokalu. Przed przejściem do użytkowania produktu warto dowiedzieć się, czy ekogroszek workowany ma właściwą granulację oraz skład ziarnowy. Gdy chodzi o pierwszą wartość, powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem jest suchy ekogroszek o jak najniższym udziale podziarna oraz nadziarna. W trakcie zakupu należy również przeczytać oceny ekogroszku. Dane od producenta i innych klientów pomagają określić, czy dane innowacyjne paliwo węglowe może pochwalić się najlepszą jakością i odpowiednią wielkością spieków. Najlepszym pomysłem jest użycie oferty renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko doskonałą jakość, ale również przystępną cenę ekogroszku. To cechy, na które możesz liczyć, gdy zdecydujesz się na wykorzystanie opału marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – renomowany dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli interesuje Cię wysokiej klasy ekogroszek workowany w mieście Sokółka, to w naszym sklepie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszym priorytetem jest przede wszystkim wysoki standard i doskonałe parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz także właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) i nowoczesne paliwo węglowe, które jest precyzyjnie oczyszczane i pakowane. W trakcie przesypywania opału do ważących 25 kilogramów opakowań stawiamy wyłącznie na zgodne z obowiązującymi przepisami wagoworkownice. Co więcej, u nas możesz nabyć ekogroszek w niskiej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Sokółka

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Sokółce? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Regularnie zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo kupowany luzem do utrzymania prawidłowej temperatury w swoim budynku? W takim przypadku mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zamówić innowacyjne paliwo węglowe do swojego pensjonatu, hotelu, szkoły czy obiektu przemysłowego, stawiając na najwyższej jakości ekogroszek w najlepszych cenach. Poszukujemy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów produktów TOP ekogroszek, którzy pragną rozpocząć działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym wkładzie początkowym. Jedyne, czego potrzebujesz, to własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do