ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Błoniu.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Błoniu i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najwyższej jakości, wysokogatunkowego ekogroszku w Błoniu? Mamy zatem propozycję właśnie dla Ciebie – zapraszamy do zaznajomienia się z serią materiałów grzewczych TOP ekogroszek, której świetna jakość i niezwykle korzystne cechy techniczne z pewnością sprostają wymaganiom nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek opałowy dostępny w naszej ofercie ma w pierwszej kolejności znacznie korzystniejszą wartość opałową. Jego zalety to również mniejsza wilgoć oraz lepsza wielkość spieków, niż przewidziano w aktach prawnych. Ekogroszek workowany TOP to połączenie wysokiej jakości z niskimi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wśród naszych produktów online i fizycznych placówkach w Błoniu możesz znaleźć wiele typów materiału grzewczego, które odznaczają się odmiennymi parametrami. Jedno pozostaje niezmienne – atrakcyjna cena ekogroszku, dzięki czemu możesz zakupić sprawdzony oraz ekonomiczny materiał bez konieczności wykorzystywania całego osobistego lub firmowego budżetu. Zapraszamy do poznania informacji w kwestii produktów TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Zalety ogrzewania ekogroszkiem

Wysokogatunkowy ekogroszek to innowacyjny materiał opałowy, który cechuje się przede wszystkim możliwością ograniczenia produkcji pyłów do atmosfery, gdy będzie spalany w piecu 5 klasy bądź ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest poważnym problemem w licznych miastach nad Wisłą, sięganie po mniej szkodliwe dla środowiska materiały jest najbardziej odpowiedzialnym ruchem. W ten sposób działa nasz dobry ekogroszek, który ogranicza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a dodatkowo jest ekonomicznym rozwiązaniem, które umożliwia zaoszczędzić pieniądze. Kupując ekogroszek workowany z linii produktów TOP ekogroszek, należy wyposażyć budynek w optymalne, dopasowane do cech opału urządzenie. Mowa o piecach klasy 5 lub piece ecodesign z podajnikiem rynnowym albo rusztowym. Odpowiednio dobrany piec na ekogroszek ma stosowną automatykę, która gwarantuje precyzyjne spalanie i pozwala zmniejszyć potrzebę wizyt w ciepłowni do minimum. Dodatkowo innowacyjne paliwo generuje naprawdę znikome ilości popiołu, co ułatwia czyszczenie kotła.

Jak wybrać ekogroszek – na co zwrócić uwagę w momencie zakupu?

Wybierając właściwy opał, warto zwrócić szczególną uwagę na jego parametry. To właśnie od nich zależy, czy nabyte innowacyjne źródło opału zapewni wymaganą wydajność i czy umożliwi bardziej przyjazne dla środowiska niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a jednocześnie ekonomiczne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem używania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma właściwą ziarnistość, a także zawartość podziarna i nadziarna. Gdy chodzi o pierwszy parametr, ziarnistość powinna być równa, a w kwestii składu – najlepszym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej zawartości podziarna i nadziarna. Przed zakupem należy również poznać recenzje ekogroszku. Informacje dostarczone przez producenta i innych użytkowników danego opału pozwalają stwierdzić, czy proponowane innowacyjne paliwo węglowe odznacza się najlepszą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i działających od długiego czasu producentów, którzy mogą zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale jednocześnie atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest, gdy postawisz na zastosowanie paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – sprawdzony dostawca ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej klasy ekogroszek workowany w Błoniu, to w naszej ofercie z łatwością znajdziesz coś dla Twoich potrzeb. W TOP ekogroszek naszymi najważniejszymi celami są przede wszystkim wysoki poziom proponowanych rozwiązań oraz optymalne parametry. Ze względu na takie podejście, stawiając na ekogroszek od producenta, masz gwarancję, że wybierasz również właściwą metodę pakowania (oddychające worki z polipropylenu) oraz nowoczesne paliwo, które jest precyzyjnie selekcjonowane i pakowane. W trakcie przeładowywania opału do 25-kilogramowych opakowań używamy wyłącznie legalizowane wagoworkownice. Dodatkowo u nas możesz nabyć ekogroszek w rewelacyjnej cenie w hurtowych ilościach.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Błonie

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Błoniu? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

Co roku zużywasz hurtowo ekogroszek workowany albo nabyty luzem do zagwarantowania prawidłowej temperatury w swoim budynku? Idealnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! W naszym sklepie możesz zakupić innowacyjne paliwo węglowe do dowolnego budynku o biznesowym przeznaczeniu, stawiając na najwyższej klasy ekogroszek w najlepszych cenach. Szukamy również nieustannie zaufanych dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy pragną otworzyć działalność na perspektywicznym rynku przy jednoczesnym niskim wkładzie początkowym. Jedyne, co jest potrzebne, to własna działalność oraz wózek widłowy. Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie podzielimy się najważniejszymi informacjami!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do