ikona telefon

+48 668 312 000

ikona e-mail

office@top-ekogroszek.pl

worek TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30

Wartość opałowa: 27-30 MJ/kg

Popiół: 1-5%

Uziarnienie: 5-25 mm

1449 zł 1600 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

worek TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27

Wartość opałowa: 24-27 MJ/kg

Popiół: 3-7%

Uziarnienie: 5-25 mm

1439 zł 1590 zł

Paleta 1 tona (40 x worek 25kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta ekogroszku workowanego dla mieszkańców w Łochowie.
wysoka wartość opałowa
wysoka
wartość opałowa
niska zawartość popiołu
niska
zawartość popiołu
niska spiekalność
niska
spiekalność
węgiel płukany (bez kamienia)
węgiel płukany
(bez kamienia)
100% TOPowy ekogroszek
100% TOPowy
ekogroszek

Ekogroszek workowany z dostawą GRATIS

w Łochowie i okolicy towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP ekogroszek - ekogroszek najwyższej jakości

Linia produktów TOP ekogroszek to węgiel kamienny ekogroszek o parametrach znacząco wyższych niż przewidziane w Rozporządzeniu o Normach Jakości Paliw Stałych.

Szukasz najlepszego ekogroszku premium dostępnego w Łochowie? W takiej sytuacji zachęcamy do zaznajomienia się z linią opału TOP ekogroszek, której świetny poziom i niezwykle korzystne cechy techniczne na pewno spełnią potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Ekogroszek dostępny w naszym sklepie wyróżnia się w pierwszej kolejności o wiele korzystniejszą wartością opałową. To również mniejsza zawartość wilgoci czy korzystniejsza wielkość spieków, niż zostały przewidziane w obowiązujących normach. Ekogroszek workowany TOP to doskonałe parametry z korzystnymi kosztami zakupu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wśród naszych produktów na stronie internetowej i składach opału w Łochowie można zaopatrzyć się w wiele wariantów materiału opałowego, które odznaczają się różnymi parametrami. Jedno pozostaje ciągle bez zmian – korzystna cena ekogroszku, dzięki czemu każdy ma możliwość kupić sprawdzony, a jednocześnie wydajny opał bez potrzeby nadwyrężania domowego lub służbowego portfela. Zachęcamy do poznania informacji na temat propozycji TOP ekogroszek!

paleta worków TOP ekogroszek
TOP ekogroszek 30
TOP ekogroszek 30
Wartość opałowa 27-30 MJ/kg
Popiół 1-5%
Wilgoć 4-12%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 30 to ekogroszek klasy premium plus dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP ekogroszek 30 to węglowe paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Najlepszy ekogroszek jaki spalałem w swoim kotle. Zero spieków, ani kamyczka – czysta energia. Będę stałym klientem.
Adam
Super ten ekogroszek – popiołu tyle co z papierosa, popiół sypki, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Polecam! Bardzo ładnie się wypala. Szybko daje temperaturę. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP ekogroszek 27
TOP ekogroszek 27
Wartość opałowa 24-27 MJ/kg
Popiół 3-7%
Wilgoć 4-15%
Siarka 0,0-0,6 %
Spiekalność 0-20 RI
Uziarnienie 5-25 mm
Podziarno 0-10 %
Nadziarno 0-5%

TOP ekogroszek 27 to ekogroszek premium dla tych, którzy za ogromną różnicę w cenie są w stanie pójść na niewielkie odstępstwa w parametrach jakościowych.

Troszkę niższa wartość opałowa, minimalnie więcej popiołu, a cena znacząco niższa od mocniejszego brata.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem różne ekogroszki. Ten jest zdecydowanie najlepszy z kategorii tych tańszych. I faktycznie tylko około 4% popiołu.
Adam
Niedrogi, szybka dostawa, ładnie się spala. Zostanę stałą klientką.
Anna
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściów. Są bardzo zadowoleni. Wrócimy po więcej.
Dodaj opinię

Co łączy nasze ekogroszki?

Co łączy nasze ekogroszki? Obydwa to węgle płukane, a więc pozbawione kamienia, są suche i nie sprawiają problemów przy spalaniu. Obydwa mają również swoje rzesze stałych klientów.

Korzyści z ogrzewania ekogroszkiem

Wysokiej jakości ekogroszek to nowoczesny materiał opałowy, którego najistotniejszą zaletą jest szansa redukcji produkcji pyłów do atmosfery, jeżeli będzie spalany w kotle 5 klasy lub ecodesing. Zwłaszcza teraz, gdy słaby stan powietrza jest istotnym problemem w wielu miastach w naszym kraju, sięganie po bezpieczne dla natury materiały opałowe jest najbardziej odpowiedzialnym wyborem. Tak właśnie działa nasz dobry ekogroszek, który zmniejsza przedostawanie się do atmosfery pyłów, a przy tym jest on atrakcyjnym finansowo wyborem, który umożliwia zaoszczędzić spore kwoty. Kupując ekogroszek workowany z serii produktów TOP ekogroszek, koniecznie trzeba zaopatrzyć ogrzewany budynek we właściwe, dostosowane do jego parametrów urządzenie. Dobrym wyborem będą kotły klasy piątej lub piece ecodesign, wyposażone w podajnik rynnowy albo rusztowy. Wysokiej jakości kocioł zasilany ekogroszkiem jest wyposażony w właściwą automatykę, która gwarantuje prawidłowe spalanie i pozwala ograniczyć wizyty w kotłowni do jednej na dwa tygodnie. Ponadto innowacyjne paliwo produkuje bardzo niewielkie ilości popiołu, dzięki czemu konserwacja kotła zajmuje znacznie mniej czasu.

Jaki ekogroszek wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Wybierając ekogroszek, warto zwrócić szczególną uwagę na oferowane parametry. To w końcu ich wartości decydują, czy zakupione nowoczesne paliwo będzie wydajne oraz czy pozwoli na bardziej zgodne z naturą niż w przypadku węgla kawałkowego w kotle zasypowym, a zarazem opłacalne ogrzewanie domu lub innego obiektu. Przed rozpoczęciem użytkowania materiału należy zweryfikować, czy ekogroszek workowany ma prawidłową ziarnistość oraz skład ziarnowy. W pierwszym przypadku powinna być ona równa, a w drugim przypadku – optymalnym wyborem będzie suchy ekogroszek o jak najniższej ilości podziarna oraz nadziarna. Podczas poszukiwań warto również poznać recenzje ekogroszku. Dane od producenta i pozostałych użytkowników danego produktu pozwalają określić, czy proponowane nowoczesne paliwo węglowe wyróżnia się najwyższą jakością i optymalną spiekalnością. Najlepszą decyzją jest postawienie na ofertę renomowanych i funkcjonujących od wielu lat producentów, którzy są w stanie zapewnić nie tylko wysoką jakość, lecz także atrakcyjną cenę ekogroszku. Dokładnie tak jest w przypadku zakupu paliwa marki TOP ekogroszek.

nowoczesny ekogroszek workowany

TOP ekogroszek – doświadczony producent ekogroszku

W TOP ekogroszek skupiamy się na jakości. Z niezwykłą starannością dbamy o każdy etap produkcji od selekcji odpowiednich półproduktów na kopalni, poprzez przesiewanie, kruszenie i workowanie.

Jeżeli celujesz w wysokiej jakości ekogroszek workowany w mieście Łochów, to w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla własnych potrzeb. W TOP ekogroszek na pierwszym miejscu stawiamy w szczególności najwyższy poziom i znakomite parametry. Dzięki takiemu podejściu, zamawiając ekogroszek od producenta, masz pewność, że wybierasz również właściwą metodę pakowania (dopuszczające do środka powietrze worki polipropylenowe) oraz innowacyjne paliwo węglowe, które jest uważnie oczyszczane i pakowane. Podczas przesypywania materiału do 25-kilogramowych opakowań stawiamy tylko na zgodne z obowiązującymi regulacjami wagoworkownice. Ponadto u nas możesz zamówić ekogroszek w atrakcyjnej cenie za tonę.

Hurtowa sprzedaż ekogroszku - Łochów

Zużywasz ekogroszek w ilościach hurtowych w Łochowie? Na taką sytuację również przygotowaliśmy ofertę dla Ciebie.

W każdym sezonie grzewczym zużywasz hurtowo ekogroszek workowany lub nabyty luzem do zapewnienia właściwej temperatury w swoim budynku? Świetnie się składa – mamy ofertę dla Ciebie! Z naszą firmą możesz zaopatrzyć się w nowoczesne paliwo węglowe do dowolnego budynku o przemysłowym przeznaczeniu, wybierając najwyższej klasy ekogroszek w cenach hurtowych. Szukamy również nieustannie odpowiednich dystrybutorów opału TOP ekogroszek, którzy chcą postawić na działalność w dochodowym sektorze przy jednoczesnym minimalnym poziomie wydatków na początek. Wystarczy własna działalność oraz wózek widłowy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami – chętnie podzielimy się naszą wiedzą!

prezentacja ekogroszku workowanego TOP ekogroszek w worku
Dodaj opinie do